Samenwerking tussen contractpartijen binnen waterprojecten in een tijdperk van transitie

Informatie

Sprekers

Samenwerking tussen contractpartijen binnen waterprojecten in een tijdperk van transitie

Het is steeds duidelijker dat de zorgen over onze waterkwaliteit en -beschikbaarheid toenemen. De verslechterde waterkwaliteit, de zekerheid van het gebruik van water als grond- of hulpstof (bijv als koelmedium, oplosmiddel, transportmiddel, energiedrager enz), het hergebruik van waterstromen en het behandelen en lozen van (rest)water vormen een indrukwekkende hoeveelheid uitdagingen.

Gelukkig zijn een groot aantal bedrijven en organisaties betrokken met duurzaam en integraal watermanagement bij investeringen in innovatieve oplossingen. Een complex deel daarbij is op effectieve wijze samenwerken binnen de waterketen, vanaf het eerst verduurzamingsinitiatief tot de daadwerkelijk realisatie.  
In deze presentatie, schetsen Wouter en Michiel het complexe speelveld en de richtingen voor oplossingen aan de hand van concrete casussen.

Deze sessie is interessant voor: Alle betrokken partijen rondom de leverantie, het intern gebruik en het lozen van drinkwater / proceswater. Dit kan zijn in de biobased processen, maar ook in de chemie of voor de productie van waterstof. De rollen lopen van leveranciers van innovatieve componenten of systemen, adviseurs en installateurs tot de watergebruikers. 

Scroll naar top